0542 277 62 04
Goose Village Kaz Üretim Çiftliği

Goose Village 2016 Şubat ayında faaliyete geçmiştir. Hayata geçtiği andan itibaren yenilikçi ve ilkeli yaklaşımları ile Türkiye ekonomisinde kendine bir yer edinmiştir. Kuruluş tarihimizden itibaren yaptığımız faaliyetler zirvenin basamaklarını emin adımlar ile tırmanmaya devam ediyoruz. Firma olarak ürettiğimiz kaz ve kaz ürünlerini büyük ölçüde et sektöründeki önemli markalara pazarlamakla birlikte kendi perakende pazarımızı oluşturarak kaz etine meraklı bir müşteri kitlesi oluşturmaya başladık. Yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek üretimlerimizde kaliteden asla taviz vermeden en iyi üretimi yapmanın gayreti içerisindeyiz. Goose Village 2016'da başladığı faaliyetlerine 2017'de hız vererek yeni projelerle istikrarlı büyümesini sürdürmektedir. Önümüzdeki yıllarda asla hız kesmeden çalışmaya ve yeni projeler üretmeye devam etmeyi ve teknolojiyi yakından takip edip ayak uydurarak istikrarlı büyümemizi sürdürme ve Türkiye ve Dünya pazarında aranılan marka olmayı hedefliyoruz. 

Misyonumuz; çiftliğimizde hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. 

Vizyonumuz; kaz ve kaz ürünleri sektöründe iç ve dış pazarda en çok tercih edilen, kaliteli, güvenilir ve lider bir marka olmak. 


Web Tasarım: Horizon